niedziela, 27 listopad 2022 07:00

Reportaż ślubny - czym jest i dlaczego warto go mieć?

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Reportaż ślubny Reportaż ślubny pixabay

Przypomnij sobie scenę filmową, w której dwójka starszych, kochających się ludzi siada wspólnie z rodziną do albumu i przeglądają zdjęcie ślubne.

Mogą zauważyć, jak bardzo zmienili się wszyscy, którzy byli na tym weselu, pokazują wnukom ich rodziców, jak Ci byli mali i wzruszają się, przypominając sobie to, jak było kiedyś, kiedy to oni byli w wieku swoich obecnych wnucząt.

Jest to niesamowita chwila, która jest możliwa jedynie dzięki fotografiom, które tak dobrze uchwytują momenty z życia, byście później mogli je oglądać i przypominać sobie te miliony małych gestów i wydarzeń.

Tym właśnie jest reportaż ślubny, który pozwoli Ci przenieść się w czasie, by przeżywać najważniejsze chwile znów i znów.

Jak dobrać fotografa?

Mogłoby się wydawać, że jest to dosyć proste, jednak należy pamiętać, że każdy ma inny gust. Co to oznacza w praktyce? Bardzo wiele. Jednym spodobają się zdjęcia w takim, a nie innym stylu, inni natomiast będą preferowali inną ich obróbkę. Wówczas najważniejsze jest portfolio, które trzeba sprawdzić, by dowiedzieć się, czy tego typu zdjęcia będą pasowały do tego, czego oczekujecie.

Jeśli więc chcesz, by Twój reportaż ślubny był idealny i byście mogli wspominać te piękne chwile nawet lepiej, niż jest to pokazane na filmach, to szukajcie takiego reportażysty, którego zdjęcia najbardziej do was przemawiają. Najważniejsze jest to, byście to Wy dobrze się czuli podczas ślubu i mieli z niego najpiękniejszą możliwą pamiątkę.

Zdjęcia opowiadają historię, którą zapamiętacie

Niech pierwszy rzuci kamieniem ten, kto nigdy nie przypomniał sobie czegoś dzięki pokazanemu zdjęciu z tamtej chwili. Każde zdjęcie wyzwala pamięć i ukryte w niej wspomnienia, dlatego tak ważne jest, by robić wiele zdjęć nawet w chwilach, które nie wydają się szczególnie ciekawe. Czym są takie chwile? Chociażby okresem jeszcze przed samą ceremonią, gdzie goście się zbierają i poznają ze sobą swoich członków rodziny, przyjaciół czy znajomych.

Jest to genialny moment, który później będzie bardzo dobrze wspominany, szczególnie jeśli narodzą się tam nowe przyjaźnie. Samo wesele natomiast będzie żyło w waszych głowach jeszcze przez długi czas, właśnie dzięki temu, że zdjęcia będą przypominały wam o tym, jak dobrze bawiliście się tamtej nocy i jakie piękne i wzruszające momenty zostały uchwycone na kliszach. Reportaż ślubny jest więc czymś, co powinien mieć każdy, by móc wciąż na nowo przeżywać te chwile. Znajdź odpowiedniego fotografa i ciesz się tym, że będziesz mieć co wspominać na stare lata, wraz ze swoją miłością u boku.

Zapomnij o sztuczności i pozowaniu

To te zdjęcia, które są żywe i nieustawione wychodzą najlepiej. Uśmiech do zdjęcia różni się od tego prawdziwego, dlatego najważniejsze jest, by uchwycić was takimi, jakimi jesteście naprawdę, nie jedynie w trakcie ustawianego zdjęcia, dlatego zniknięcie fotografa w tłumie jest bardzo ważne, gdyż pozwala się wam bawić, a jednocześnie dostaniecie naturalne i prawdziwe zdjęcia, które są warte znacznie więcej, niż te pozowane.

 • Ucieczka kierowcy bez prawa jazdy z dziećmi w samochodzie w Białymstoku
  Ucieczka kierowcy bez prawa jazdy z dziećmi w samochodzie w Białymstoku

  W centrum Białegostoku w piątek 12 kwietnia doszło do dramatycznych wydarzeń, gdy 29-letni mężczyzna, prowadząc samochód i mając przy sobie dwójkę małych dzieci, podjął próbę ucieczki przed policją. Pościg ulicami miasta zakończył się zatrzymaniem kierowcy, który jak się okazało, nigdy nie posiadał prawa jazdy.

  Written on piątek, 12 kwiecień 2024 14:31
 • Policyjny pościg ulicami Białegostoku
  Policyjny pościg ulicami Białegostoku

  Na jednej z ulic w centrum Białegostoku policjanci z białostockiego oddziału prewencji polecili kierowcy Audi zatrzymać się. Chcieli go skontrolować, bo gdy ich zauważył, zaczął nerwowo się rozglądać. Mężczyzna, który siedział za kierownicą samochodu zlekceważył sygnały pojazdu uprzywilejowanego, które nakazywały mu zatrzymanie.

  Written on czwartek, 11 kwiecień 2024 14:09
 • Potrącenie rowerzystki na ul. Plażowej w Białymstoku
  Potrącenie rowerzystki na ul. Plażowej w Białymstoku

  Na ulicy Plażowej w Białymstoku doszło do niebezpiecznego zdarzenia drogowego, w wyniku którego potrącona została 32-letnia rowerzystka. Incydent miał miejsce we wtorek rano (9.04) w okolicy białostockich Dojlid.

  Written on środa, 10 kwiecień 2024 08:00
 • Dramat w Białymstoku. Zabytkowa kamienica w płomieniach
  Dramat w Białymstoku. Zabytkowa kamienica w płomieniach

  W niedzielę, 7 kwietnia, Białystok obudził się wstrząśnięty pożarem zabytkowej kamienicy przy ul. Dąbrowskiego 14. Miejski Konserwator Zabytków w Białymstoku, Dariusz Stankiewicz, natychmiast złożył zawiadomienie do prokuratury, podejrzewając możliwość popełnienia przestępstwa.

  Written on wtorek, 09 kwiecień 2024 12:56
 • Nowa Rada Miasta Białystok
  Nowa Rada Miasta Białystok

  Wyniki wyborów samorządowych w Białymstoku wyłoniły nowych członków Rady Miasta, którzy będą kształtować przyszłość lokalnej społeczności. Po wyborach wiemy, że w radzie będą reprezentowane trzy główne ugrupowania polityczne: Koalicja Obywatelska, Prawo i Sprawiedliwość oraz Trzecia Droga.

  Written on poniedziałek, 08 kwiecień 2024 09:09