poniedziałek, 03 październik 2022 08:51

Duże naklejki wielokrotnego użytku do wnętrz

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
pixabay pixabay

Naklejki są najszybszym sposobem na zmianę wystroju w sypialni, kuchni czy pokoju dziecięcym. Wydrukowane na folii z technologią kleju punktowego, mogą być wielokrotnie przyklejane na inne powierzchnie. Sami nakleimy je bez pęcherzyków powietrza, nie tylko na ściany, ale i na szafy, garderoby czy lodówki.

Nowy wygląd szafy w sypialni.

Naklejki są najprostszym sposobem na to, aby odmienić wygląd naszej szafy lub garderoby. Jeśli co dzień rano, podczas ubierania się, stwierdzamy, że znudził nam się ten mebel, nie musimy od razu kupować nowego. Poza tym nie każdy chce, aby na szafie znajdowała się monotonna okleina lub lustro. Jeśli na drzwi nakleimy zdjęcie, które przedstawia łąkę w zbliżeniu, z kolorową roślinnością i motylem, stanie się ono mocnym akcentem dekoracyjnym w całej sypialni, szczególnie urządzonej w klasycznych odcieniach brązowego. Produkt wpasuje się zarówno na szafę wnękową, przesuwną, ale również na tradycyjną dwu- lub trzy-drzwiową.

Lodówka z charakterem.

Lodówka wcale nie musi być biała lub szara. Może pojawić się na niej kolorowa grafika. W tym celu powinniśmy wybrać i zamówić naklejkę, którą następnie, w bardzo łatwy sposób, przykleimy na drzwi lodówki. Jeśli kupiliśmy meble kuchenne w stonowanych barwach, powinniśmy wybrać wzór spokojniejszy, jeśli jednak pozwoliliśmy sobie na więcej, to dobrym pomysłem będzie bardziej kolorowa naklejka. Może przedstawiać ona wąską uliczkę w starym mieście, stare drzwi z drewna, ceglany mur, kolorowe kwadraty, orzeźwiające cytrusy czy angielską budkę telefoniczną.

Bajkowa szafa w pokoju dziecięcym.

Dzieci w swoich pokojach uczą się, bawią, a przede wszystkim dorastają. W jakimś stopniu, ich wystrój również ma wpływ na rozwój emocjonalny pociech. Dlatego należy wypełnić pokój kolorami i bajkowymi wzorami, tak aby, dziewczynka poczuła się jak księżniczka, a chłopiec jak fan sportu. Na szafie, w pokoju małego miłośnika motoryzacji można przykleić bajkową grafikę, która przedstawia np. animowane samochody, autobus czy samolot. Wpasuje się ona do pomieszczenia, w którym zarówno ściany, jak i dywan będą w jaskrawym kolorze.

Technologia kleju punktowego.

Naklejki, które często wykonywane są na folii adhezyjnej, przylegają do gładkich powierzchni dzięki napięciu powierzchniowemu. Jednak siła, z jaką to robią nie jest zbyt duża. Dlatego fotoboard.com.pl do produkcji naklejek wykorzystuje folię z technologią punktowego kleju Easy Dot, która przylega do powierzchni znacznie lepiej.

Powierzchnia klejowa, która składa się z małych kropek pozwala na aplikację folii bez ryzyka pojawienia się pęcherzyków powietrza, zagnieceń czy nierówności. Struktura kropek tworzy kanały powietrza, dzięki którym jej powierzchnia rozkłada się równomiernie na podłożu. Oznacza to, że z wyklejaniem nawet dużych powierzchni, poradzą sobie nawet niewykwalifikowane osoby. Klej punktowy Easy Dot nadaje produktowi delikatny efekt struktury karbonu, który z biegiem czasu zniknie. Po paru tygodniach rozprowadzi się równomiernie po całej powierzchni, a naklejka stanie się idealnie płaska.

 • Ucieczka kierowcy bez prawa jazdy z dziećmi w samochodzie w Białymstoku
  Ucieczka kierowcy bez prawa jazdy z dziećmi w samochodzie w Białymstoku

  W centrum Białegostoku w piątek 12 kwietnia doszło do dramatycznych wydarzeń, gdy 29-letni mężczyzna, prowadząc samochód i mając przy sobie dwójkę małych dzieci, podjął próbę ucieczki przed policją. Pościg ulicami miasta zakończył się zatrzymaniem kierowcy, który jak się okazało, nigdy nie posiadał prawa jazdy.

  Written on piątek, 12 kwiecień 2024 14:31
 • Policyjny pościg ulicami Białegostoku
  Policyjny pościg ulicami Białegostoku

  Na jednej z ulic w centrum Białegostoku policjanci z białostockiego oddziału prewencji polecili kierowcy Audi zatrzymać się. Chcieli go skontrolować, bo gdy ich zauważył, zaczął nerwowo się rozglądać. Mężczyzna, który siedział za kierownicą samochodu zlekceważył sygnały pojazdu uprzywilejowanego, które nakazywały mu zatrzymanie.

  Written on czwartek, 11 kwiecień 2024 14:09
 • Potrącenie rowerzystki na ul. Plażowej w Białymstoku
  Potrącenie rowerzystki na ul. Plażowej w Białymstoku

  Na ulicy Plażowej w Białymstoku doszło do niebezpiecznego zdarzenia drogowego, w wyniku którego potrącona została 32-letnia rowerzystka. Incydent miał miejsce we wtorek rano (9.04) w okolicy białostockich Dojlid.

  Written on środa, 10 kwiecień 2024 08:00
 • Dramat w Białymstoku. Zabytkowa kamienica w płomieniach
  Dramat w Białymstoku. Zabytkowa kamienica w płomieniach

  W niedzielę, 7 kwietnia, Białystok obudził się wstrząśnięty pożarem zabytkowej kamienicy przy ul. Dąbrowskiego 14. Miejski Konserwator Zabytków w Białymstoku, Dariusz Stankiewicz, natychmiast złożył zawiadomienie do prokuratury, podejrzewając możliwość popełnienia przestępstwa.

  Written on wtorek, 09 kwiecień 2024 12:56
 • Nowa Rada Miasta Białystok
  Nowa Rada Miasta Białystok

  Wyniki wyborów samorządowych w Białymstoku wyłoniły nowych członków Rady Miasta, którzy będą kształtować przyszłość lokalnej społeczności. Po wyborach wiemy, że w radzie będą reprezentowane trzy główne ugrupowania polityczne: Koalicja Obywatelska, Prawo i Sprawiedliwość oraz Trzecia Droga.

  Written on poniedziałek, 08 kwiecień 2024 09:09