poniedziałek, 03 październik 2022 08:51

Duże naklejki wielokrotnego użytku do wnętrz

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
pixabay pixabay

Naklejki są najszybszym sposobem na zmianę wystroju w sypialni, kuchni czy pokoju dziecięcym. Wydrukowane na folii z technologią kleju punktowego, mogą być wielokrotnie przyklejane na inne powierzchnie. Sami nakleimy je bez pęcherzyków powietrza, nie tylko na ściany, ale i na szafy, garderoby czy lodówki.

Nowy wygląd szafy w sypialni.

Naklejki są najprostszym sposobem na to, aby odmienić wygląd naszej szafy lub garderoby. Jeśli co dzień rano, podczas ubierania się, stwierdzamy, że znudził nam się ten mebel, nie musimy od razu kupować nowego. Poza tym nie każdy chce, aby na szafie znajdowała się monotonna okleina lub lustro. Jeśli na drzwi nakleimy zdjęcie, które przedstawia łąkę w zbliżeniu, z kolorową roślinnością i motylem, stanie się ono mocnym akcentem dekoracyjnym w całej sypialni, szczególnie urządzonej w klasycznych odcieniach brązowego. Produkt wpasuje się zarówno na szafę wnękową, przesuwną, ale również na tradycyjną dwu- lub trzy-drzwiową.

Lodówka z charakterem.

Lodówka wcale nie musi być biała lub szara. Może pojawić się na niej kolorowa grafika. W tym celu powinniśmy wybrać i zamówić naklejkę, którą następnie, w bardzo łatwy sposób, przykleimy na drzwi lodówki. Jeśli kupiliśmy meble kuchenne w stonowanych barwach, powinniśmy wybrać wzór spokojniejszy, jeśli jednak pozwoliliśmy sobie na więcej, to dobrym pomysłem będzie bardziej kolorowa naklejka. Może przedstawiać ona wąską uliczkę w starym mieście, stare drzwi z drewna, ceglany mur, kolorowe kwadraty, orzeźwiające cytrusy czy angielską budkę telefoniczną.

Bajkowa szafa w pokoju dziecięcym.

Dzieci w swoich pokojach uczą się, bawią, a przede wszystkim dorastają. W jakimś stopniu, ich wystrój również ma wpływ na rozwój emocjonalny pociech. Dlatego należy wypełnić pokój kolorami i bajkowymi wzorami, tak aby, dziewczynka poczuła się jak księżniczka, a chłopiec jak fan sportu. Na szafie, w pokoju małego miłośnika motoryzacji można przykleić bajkową grafikę, która przedstawia np. animowane samochody, autobus czy samolot. Wpasuje się ona do pomieszczenia, w którym zarówno ściany, jak i dywan będą w jaskrawym kolorze.

Technologia kleju punktowego.

Naklejki, które często wykonywane są na folii adhezyjnej, przylegają do gładkich powierzchni dzięki napięciu powierzchniowemu. Jednak siła, z jaką to robią nie jest zbyt duża. Dlatego fotoboard.com.pl do produkcji naklejek wykorzystuje folię z technologią punktowego kleju Easy Dot, która przylega do powierzchni znacznie lepiej.

Powierzchnia klejowa, która składa się z małych kropek pozwala na aplikację folii bez ryzyka pojawienia się pęcherzyków powietrza, zagnieceń czy nierówności. Struktura kropek tworzy kanały powietrza, dzięki którym jej powierzchnia rozkłada się równomiernie na podłożu. Oznacza to, że z wyklejaniem nawet dużych powierzchni, poradzą sobie nawet niewykwalifikowane osoby. Klej punktowy Easy Dot nadaje produktowi delikatny efekt struktury karbonu, który z biegiem czasu zniknie. Po paru tygodniach rozprowadzi się równomiernie po całej powierzchni, a naklejka stanie się idealnie płaska.

 • Dlaczego segregacja śmieci jest ważna i co na tym zyskują przyszłe pokolenia?
  Dlaczego segregacja śmieci jest ważna i co na tym zyskują przyszłe pokolenia?

  Oczywista jest konieczność dbania o środowisko naturalne, a segregacja śmieci jest jednym z najbardziej skutecznych sposobów, aby to osiągnąć. Jej znaczenie i wpływ na przyszłe pokolenia są nie do przecenienia. Dlaczego warto segregować śmieci i jakie korzyści przynosi to dla naszych potomków?

  Written on poniedziałek, 27 listopad 2023 09:48
 • Pomiar oświetlenia w szkole - klucz do efektywnego i komfortowego środowiska nauki
  Pomiar oświetlenia w szkole - klucz do efektywnego i komfortowego środowiska nauki

  Odpowiednie oświetlenie odgrywa kluczową rolę w szkolnym środowisku nauki. Zapewnia nie tylko dobre warunki widzenia, ale również ma istotny wpływ na koncentrację, wydajność i ogólny komfort uczniów oraz nauczycieli. W tym artykule omówimy znaczenie oświetlenia w szkole oraz korzyści wynikające z przeprowadzania pomiarów oświetlenia w celu oceny i poprawy warunków oświetleniowych.

  Written on niedziela, 26 listopad 2023 08:53
 • Dzień Czarnego Kota i fascynująca podróż po przesądach świata
  Dzień Czarnego Kota i fascynująca podróż po przesądach świata

  Dziś, gdy obchodzimy Dzień Czarnego Kota, warto przyjrzeć się fascynującym przesądom z różnych kultur. Czy wiedzieliście, że czarny kot, od dawien dawna otoczony złą sławą, był niegdyś symbolem szczęścia w starożytnym Egipcie? Albo że w Szkocji i Irlandii samotna sroka jest zwiastunem pecha, a spotkanie z nią wymaga specjalnego pozdrowienia? Sprawdźmy razem najciekawsze przesądy.

  Written on poniedziałek, 20 listopad 2023 18:23
 • Laptopy do gier na długie sesje grania
  Laptopy do gier na długie sesje grania

  W świecie gier możliwość zanurzenia się w wirtualnym świecie na wiele godzin jest cenionym doświadczeniem. Jednak potrzeba niezawodnego źródła zasilania często przywiązywała graczy do biurek i ograniczała ich możliwości grania w podróży. Na szczęście pojawiła się nowa generacja laptopów do gier, która na nowo definiuje możliwości mobilnych graczy. W tym artykule omówimy te laptopy, które umożliwiają graczom granie na ich warunkach, gdziekolwiek się znajdują.

  Written on środa, 15 listopad 2023 16:50
 • Gdzie szukać finansowania dla rozwoju firmy?
  Gdzie szukać finansowania dla rozwoju firmy?

  Zarządzanie finansami to jedno z kluczowych wyzwań przedsiębiorstw z każdej branży. Zarówno utrzymywanie płynności, jak i rozwój działalności wymagają odpowiednich środków finansowych. Kiedy do celów firmy konieczne jest pozyskanie finansowania, z pomocą przychodzą różne źródła, którym przyglądamy się poniżej. 

  Written on sobota, 21 październik 2023 13:07