poniedziałek, 03 październik 2022 08:51

Duże naklejki wielokrotnego użytku do wnętrz

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
pixabay pixabay

Naklejki są najszybszym sposobem na zmianę wystroju w sypialni, kuchni czy pokoju dziecięcym. Wydrukowane na folii z technologią kleju punktowego, mogą być wielokrotnie przyklejane na inne powierzchnie. Sami nakleimy je bez pęcherzyków powietrza, nie tylko na ściany, ale i na szafy, garderoby czy lodówki.

Nowy wygląd szafy w sypialni.

Naklejki są najprostszym sposobem na to, aby odmienić wygląd naszej szafy lub garderoby. Jeśli co dzień rano, podczas ubierania się, stwierdzamy, że znudził nam się ten mebel, nie musimy od razu kupować nowego. Poza tym nie każdy chce, aby na szafie znajdowała się monotonna okleina lub lustro. Jeśli na drzwi nakleimy zdjęcie, które przedstawia łąkę w zbliżeniu, z kolorową roślinnością i motylem, stanie się ono mocnym akcentem dekoracyjnym w całej sypialni, szczególnie urządzonej w klasycznych odcieniach brązowego. Produkt wpasuje się zarówno na szafę wnękową, przesuwną, ale również na tradycyjną dwu- lub trzy-drzwiową.

Lodówka z charakterem.

Lodówka wcale nie musi być biała lub szara. Może pojawić się na niej kolorowa grafika. W tym celu powinniśmy wybrać i zamówić naklejkę, którą następnie, w bardzo łatwy sposób, przykleimy na drzwi lodówki. Jeśli kupiliśmy meble kuchenne w stonowanych barwach, powinniśmy wybrać wzór spokojniejszy, jeśli jednak pozwoliliśmy sobie na więcej, to dobrym pomysłem będzie bardziej kolorowa naklejka. Może przedstawiać ona wąską uliczkę w starym mieście, stare drzwi z drewna, ceglany mur, kolorowe kwadraty, orzeźwiające cytrusy czy angielską budkę telefoniczną.

Bajkowa szafa w pokoju dziecięcym.

Dzieci w swoich pokojach uczą się, bawią, a przede wszystkim dorastają. W jakimś stopniu, ich wystrój również ma wpływ na rozwój emocjonalny pociech. Dlatego należy wypełnić pokój kolorami i bajkowymi wzorami, tak aby, dziewczynka poczuła się jak księżniczka, a chłopiec jak fan sportu. Na szafie, w pokoju małego miłośnika motoryzacji można przykleić bajkową grafikę, która przedstawia np. animowane samochody, autobus czy samolot. Wpasuje się ona do pomieszczenia, w którym zarówno ściany, jak i dywan będą w jaskrawym kolorze.

Technologia kleju punktowego.

Naklejki, które często wykonywane są na folii adhezyjnej, przylegają do gładkich powierzchni dzięki napięciu powierzchniowemu. Jednak siła, z jaką to robią nie jest zbyt duża. Dlatego fotoboard.com.pl do produkcji naklejek wykorzystuje folię z technologią punktowego kleju Easy Dot, która przylega do powierzchni znacznie lepiej.

Powierzchnia klejowa, która składa się z małych kropek pozwala na aplikację folii bez ryzyka pojawienia się pęcherzyków powietrza, zagnieceń czy nierówności. Struktura kropek tworzy kanały powietrza, dzięki którym jej powierzchnia rozkłada się równomiernie na podłożu. Oznacza to, że z wyklejaniem nawet dużych powierzchni, poradzą sobie nawet niewykwalifikowane osoby. Klej punktowy Easy Dot nadaje produktowi delikatny efekt struktury karbonu, który z biegiem czasu zniknie. Po paru tygodniach rozprowadzi się równomiernie po całej powierzchni, a naklejka stanie się idealnie płaska.

 • Jaką kasę fiskalną wybrać dla branży gastronomicznej? Jakie funkcje musi posiadać?
  Jaką kasę fiskalną wybrać dla branży gastronomicznej? Jakie funkcje musi posiadać?

  Kasy fiskalne spędzają sen z powiek przedsiębiorcom już od lat. Jedni oceniają ich posiadanie jako zbędny wydatek, inni z kolei widzą w nich możliwość szybszej obsługi, integrowania urządzeń, czy lepszego zarządzania. Jaka kasa fiskalna do gastronomii okaże się najlepsza? Którą wybrać, aby być w pełni zadowolonym? Opcji jest wiele – wszystkie zdecydowanie warto dobrze przemyśleć.

  Written on poniedziałek, 15 maj 2023 11:17
 • Jakie są największe banki w Azji?
  Jakie są największe banki w Azji?

  Azja to kontynent o ogromnym potencjale gospodarczym, z jednym z największych rynków finansowych na świecie. W ciągu ostatnich lat banki w Azji zyskały na znaczeniu i stały się kluczowymi graczami w globalnym systemie finansowym. W tym artykule przyjrzymy się największym bankom w Azji i ich roli w rozwoju gospodarczym kontynentu.

  Written on piątek, 31 marzec 2023 06:21
 • Proces pozyskiwania funduszy unijnych krok po kroku
  Proces pozyskiwania funduszy unijnych krok po kroku

  Nie ulega wątpliwości, że unijne pieniądze już dla wielu polskich firm i instytucji okazały się wielką pomocą w rozwoju i zwiększeniu innowacyjności.

  Written on środa, 29 marzec 2023 15:50
 • Czy warto inwestować w reklamę outdoorową?
  Czy warto inwestować w reklamę outdoorową?

  Każda firma potrzebuje promocji. Nawet najlepsza usługa i produkt, dopóki pozostają nieznane, nie mają szans na wzbudzenie zainteresowania potencjalnych klientów. A jedynie pozyskiwanie nowych kupujących jest tak naprawdę szansą nie tylko na sukces danej firmy, ale w pierwszej kolejności na utrzymanie się na rynku, co jest bardzo trudne.

  Written on środa, 29 marzec 2023 15:50
 • Materace piankowe – dla kogo będą odpowiednie?
  Materace piankowe – dla kogo będą odpowiednie?

  Materace piankowe to kategoria materacy, których rdzeń zbudowany jest z pianki. Producenci materacy stosują różne surowce, wśród których najpopularniejsze są pianki poliuretanowe oraz lateks. Różnią się one między sobą gęstością i właściwościami. Warto poznać te różnice aby dobrze wybrać materac, na którym będziesz wysypiać się przez wiele lat.

  Written on piątek, 24 marzec 2023 14:02