środa, 03 kwiecień 2024 11:41

Schody drewniane dywanowe i półkowe

Schody drewniane są chętnie wybieraną alternatywą na wykonanie ciągu komunikacyjnego w naszych domach. Schody drewniane na konstrukcji samonośnej jak i na konstrukcji żelbetowej to nie tylko element łączący dwie lub więcej kondygnacji. Schody drewniane zaczęły spełniać także funkcję wystroju wnętrza naszych domów. Schody drewniane można konfigurować na wiele sposobów poprzez dobieranie różnych komponentów takich jak drewno, stal lub szkło. 

środa, 20 marzec 2024 21:00

Żele do paznokci - to warto wiedzieć!

W dzisiejszych czasach stylizacja paznokci stała się nieodłącznym elementem dbałości o wygląd i estetykę. Żele do paznokci to jedne z najpopularniejszych produktów stosowanych w salonach kosmetycznych oraz w domowym zaciszu. Dzięki nim można nie tylko przedłużyć i wzmocnić płytkę paznokcia, ale także tworzyć różnorodne stylizacje, od klasycznych po bardziej kreatywne i oryginalne. W tym artykule przyjrzymy się bliżej żelom do paznokci, ich rodzajom, zastosowaniu oraz ważnym informacjom, które warto poznać przed przystąpieniem do stylizacji paznokci w domowym zaciszu lub w profesjonalnym salonie.

Strona 1 z 10
 • Ucieczka kierowcy bez prawa jazdy z dziećmi w samochodzie w Białymstoku
  Ucieczka kierowcy bez prawa jazdy z dziećmi w samochodzie w Białymstoku

  W centrum Białegostoku w piątek 12 kwietnia doszło do dramatycznych wydarzeń, gdy 29-letni mężczyzna, prowadząc samochód i mając przy sobie dwójkę małych dzieci, podjął próbę ucieczki przed policją. Pościg ulicami miasta zakończył się zatrzymaniem kierowcy, który jak się okazało, nigdy nie posiadał prawa jazdy.

  Written on piątek, 12 kwiecień 2024 14:31
 • Policyjny pościg ulicami Białegostoku
  Policyjny pościg ulicami Białegostoku

  Na jednej z ulic w centrum Białegostoku policjanci z białostockiego oddziału prewencji polecili kierowcy Audi zatrzymać się. Chcieli go skontrolować, bo gdy ich zauważył, zaczął nerwowo się rozglądać. Mężczyzna, który siedział za kierownicą samochodu zlekceważył sygnały pojazdu uprzywilejowanego, które nakazywały mu zatrzymanie.

  Written on czwartek, 11 kwiecień 2024 14:09
 • Potrącenie rowerzystki na ul. Plażowej w Białymstoku
  Potrącenie rowerzystki na ul. Plażowej w Białymstoku

  Na ulicy Plażowej w Białymstoku doszło do niebezpiecznego zdarzenia drogowego, w wyniku którego potrącona została 32-letnia rowerzystka. Incydent miał miejsce we wtorek rano (9.04) w okolicy białostockich Dojlid.

  Written on środa, 10 kwiecień 2024 08:00
 • Dramat w Białymstoku. Zabytkowa kamienica w płomieniach
  Dramat w Białymstoku. Zabytkowa kamienica w płomieniach

  W niedzielę, 7 kwietnia, Białystok obudził się wstrząśnięty pożarem zabytkowej kamienicy przy ul. Dąbrowskiego 14. Miejski Konserwator Zabytków w Białymstoku, Dariusz Stankiewicz, natychmiast złożył zawiadomienie do prokuratury, podejrzewając możliwość popełnienia przestępstwa.

  Written on wtorek, 09 kwiecień 2024 12:56
 • Nowa Rada Miasta Białystok
  Nowa Rada Miasta Białystok

  Wyniki wyborów samorządowych w Białymstoku wyłoniły nowych członków Rady Miasta, którzy będą kształtować przyszłość lokalnej społeczności. Po wyborach wiemy, że w radzie będą reprezentowane trzy główne ugrupowania polityczne: Koalicja Obywatelska, Prawo i Sprawiedliwość oraz Trzecia Droga.

  Written on poniedziałek, 08 kwiecień 2024 09:09