sobota, 23 marzec 2024 20:49

Azjatycka kuchnia na stadionie Jagiellonii w Białymstoku

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Azjatycka kuchnia Białystok Azjatycka kuchnia Białystok fot: pixabay

Stadion Miejski w Białymstoku staje się areną dla dwóch wyjątkowych festiwali, które cieszą podniebienia miłośników kuchni azjatyckiej oraz kraftowych napojów. Festiwal azjatycki oraz Festiwal Piwa, Wina i Trunków Rzemieślniczych to okazja do odkrycia smaków i aromatów prosto z Azji oraz polskich piwowarskich, winiarskich i cydrowniczych warsztatów.

 

Festiwal azjatycki

W dniach 23 i 24 marca na Stadionie Miejskim w Białymstoku odbędzie się Festiwal Azjatycki. To niezwykłe wydarzenie, które gromadzi kultury i kuchnie z różnych regionów Azji. Uczestnicy festiwalu będą mieli okazję doznania nowych smaków, a także zdobycia inspiracji do swoich kulinarnych eksperymentów. Od tradycyjnych japońskich dań street food po wykwintne smaki chińskiej kuchni - oferta jest bogata i zróżnicowana, kusząc każde podniebienie.

 Festiwal Piwa, Wina i Trunków Rzemieślniczych

Również 23 i 24 marca Stadion Miejski w Białymstoku stanie się miejscem spotkań miłośników kraftowych napojów. Festiwal Piwa, Wina i Trunków Rzemieślniczych to okazja do degustacji najlepszych wyrobów polskich piwowarów, winiarzy i cydrowników. Bez względu na preferencje - czy to piwo, wino czy trunek rzemieślniczy - każdy znajdzie coś dla siebie. To także szansa na poznanie ludzi z pasją, którzy oddają się sztuce warzenia z zamiłowaniem.

Kontynuacja sukcesu

Festiwal Piwa, Wina i Trunków Rzemieślniczych oraz Festiwal Azjatycki to nie pierwsze tego typu wydarzenia organizowane w Polsce, ale już zyskały sobie uznanie i popularność w innych miastach. Białystok dołącza do listy gospodarzy tych kulinarnych spotkań, zapewniając wyjątkową atmosferę i bogate doznania kulinarne dla wszystkich uczestników