piątek, 24 maj 2024 14:34

Supersamochody w Białymstoku

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Supersamochody w Białymstoku Supersamochody w Białymstoku fot: pixabay

Mieszkańcy Białegostoku mieli okazję podziwiać ponad 30 ekskluzywnych supersamochodów. Wyprawa zorganizowana przez Free Rage Team przyciągnęła uwagę mieszkańców, którzy mogli zobaczyć m.in. Ferrari, Lamborghini i Astona Martina.

Czego się dowiesz:

  • Jakie samochody można było zobaczyć w Białymstoku?
  • Kto zorganizował wyprawę supersamochodów?
  • Kiedy i gdzie odbył się pokaz samochodów w Białymstoku?
  • Jak długo trwa wyprawa Free Rage Team?
  • Kogo zaproszono na pokaz supersamochodów?

Wyprawa Free Rage Team

Białystok znalazł się na trasie wyprawy zorganizowanej przez grupę pasjonatów motoryzacji Free Rage Team. Członkowie grupy pochodzą z całej Polski, w tym także z Białegostoku. Luksusowe samochody biorą udział w trzydniowej wyprawie po Podlasiu oraz Mazurach, która rozpoczęła się w czwartek 23 maja i potrwa do niedzieli 26 maja.

Supersamochody odwiedziły Białystok

Piękne samochody mieszkańcy Białegostoku mogli podziwiać wieczorem na parkingu przy białostockim Hotelu Mercure. Grupa Free Rage Team zorganizowała pokaz supersamochodów, na który zaprosili mieszkańców Białegostoku. Pokaz aut rozpoczął się o godzinie 17.00. Wśród samochodów, które mieszkańcy mogli podziwiać, były m.in. Ferrari, Lamborghini, Aston Martin, BMW, Porsche i McLaren.

Zainteresowanie mieszkańców

Samochody cieszyły się dużym zainteresowaniem przybyłych osób. Mogli podziwiać auta z zewnątrz, wewnątrz, a także zajrzeć pod maskę. Dodatkowo grupa Free Rage Team na pokaz zaprosiła podopiecznych Domu Dziecka z Krasnego. Auta można było podziwiać do godziny 19.00. Jutro grupa ruszy w dalszą trasę.

źródło: Kurier Poranny