piątek, 28 czerwiec 2024 12:56

Śmierć motocyklisty i księdza na drogach w Białymstoku

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Śmierć motocyklisty i księdza na drogach Śmierć motocyklisty i księdza na drogach Zdjęcie redakcyjne

W ciągu ostatnich dni doszło do dwóch tragicznych wypadków drogowych w Polsce, w których zginęły dwie osoby. Policja apeluje o ostrożność na drogach.

Czego się dowiesz:

  • Co wydarzyło się na Szosie Zabłudowskiej?
  • Kto zginął w wypadku w Rybnikach?
  • Jakie apeluje policja po tragicznych zdarzeniach drogowych?
  • Jakie są szczegóły dotyczące zdarzenia z księdzem Sylwestrem Szylukiem?
  • Jakie są zalecenia dla kierowców po ostatnich wypadkach?

Tragedia na Szosie Zabłudowskiej

Około godziny 7:00 w piątek na Szosie Zabłudowskiej doszło do zderzenia motocyklisty z samochodem osobowym. 34-letni motocyklista, próbując wyprzedzić, zderzył się z Oplem, którym kierowała 25-letnia kobieta skręcająca w lewo. W wyniku zdarzenia kobieta trafiła do szpitala, a motocyklista zmarł mimo przeprowadzonej reanimacji.

Kolejny wypadek w Rybnikach

Dzień wcześniej, w Rybnikach na trasie Białystok - Korycin, zginął ks. Sylwester Szyluk, jadący motocyklem. Samochód osobowy marki Citroen, kierowany przez kobietę, skręcając w lewo, nie ustąpił pierwszeństwa motocykliście. Tragiczne zderzenie zakończyło życie 56-letniego proboszcza parafii pw. Opatrzności Bożej w Kuźnicy.

Apel policji

Policja po raz kolejny apeluje o zachowanie ostrożności na drodze, przypominając o konieczności stosowania się do przepisów ruchu drogowego.

Ostatnie dni przyniosły smutne przypomnienie o zagrożeniach na drogach. Tragiczne wypadki w różnych częściach kraju podkreślają potrzebę zwiększonej ostrożności oraz przestrzegania przepisów drogowych. Policja apeluje o rozwagę i uwagę podczas jazdy.

źródło: Radio Białystok