środa, 10 kwiecień 2024 08:00

Potrącenie rowerzystki na ul. Plażowej w Białymstoku

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Potrącenie kobiety w Białymstoku Potrącenie kobiety w Białymstoku fot: pixabay

Na ulicy Plażowej w Białymstoku doszło do niebezpiecznego zdarzenia drogowego, w wyniku którego potrącona została 32-letnia rowerzystka. Incydent miał miejsce we wtorek rano (9.04) w okolicy białostockich Dojlid.

 Wypadek na przejeździe dla rowerów

Godzinę po ósmej rano na ul. Plażowej 39-letnia kierująca volkswagenem potrąciła rowerzystkę znajdującą się na przejeździe dla rowerów. Mimo zaistniałego zdarzenia, obie osoby uczestniczące w wypadku nie były pod wpływem alkoholu - informuje mł. asp. Malwina Trochimczuk z KMP w Białymstoku.

Rowerzystka w szpitalu

Po potrąceniu 32-letnia kobieta została przetransportowana do szpitala, gdzie otrzymała odpowiednią opiekę medyczną. Na szczęście brak jest informacji o poważnych obrażeniach, ale stan zdrowia poszkodowanej wymaga dalszej obserwacji. Mimo tego incydentu, ruch na ulicy Plażowej nie jest zakłócony, a sytuacja na drodze powróciła do normy.

Bezpieczeństwo na drogach

Potrącenie rowerzystki na ul. Plażowej przypomina o konieczności zachowania ostrożności i przestrzegania przepisów drogowych, zarówno przez kierowców, jak i rowerzystów. Dbajmy o bezpieczeństwo na drogach, przestrzegajmy znaków i sygnalizacji, co może zapobiec tego rodzaju nieszczęśliwym wypadkom.

źródło: bia24.pl