środa, 01 maj 2024 06:32

Filmowy dramat w białostockich kinach

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Filmowy dramat w Białymstoku Filmowy dramat w Białymstoku fot: pixabay

W białostockim kinie sieci Helios, w ramach popularnego cyklu Kultura Dostępna, już 2 maja o godzinie 18:00 odbędzie się projekcja filmu "Miało Cię tu nie być". Film w reżyserii Jakuba Michalczuka i z udziałem Borysa Szyca oraz Magdaleny Cieleckiej przedstawi trudności związane z rodzicielstwem i dorastaniem.

Czego się dowiesz:

  • Kiedy i gdzie odbędzie się projekcja filmu "Miało Cię tu nie być"?
  • Jakie trudności przedstawia film "Miało Cię tu nie być"?
  • Kto występuje w głównych rolach w filmie "Miało Cię tu nie być"?
  • Jakie wyzwania stawia przed bohaterem pojawienie się jego siedemnastoletniej córki?
  • Jakie zaskakujące rozwiązanie przynosi koniec filmu "Miało Cię tu nie być"?

Zakulisowe dramaty życia rodzinnego

"Miało Cię tu nie być" to opowieść o życiu czterdziestoletniego mężczyzny, którego spokojny świat zostaje wywrócony do góry nogami przez pojawienie się jego siedemnastoletniej córki Mańki. Dziewczyna, będąca w ciąży, szuka u ojca schronienia, chociaż dotąd nie utrzymywali żadnych kontaktów.

Trudności w nawiązywaniu relacji

Borys Szyc, wcielając się w rolę głównego bohatera, staje przed wyzwaniem zrozumienia potrzeb dorastającej córki. Jego nieudolne próby nawiązania z nią kontaktu i zapewnienia wsparcia prowadzą do serii komicznych, ale i poruszających sytuacji z jego byłymi partnerkami, w tym tancerką i feministką.

Wspólne dążenie do porozumienia

Film zakończy się niespodziewanym rozwiązaniem, które ma zaskoczyć widzów. Organizatorzy cyklu Kultura Dostępna zapewniają, że seans ten będzie nie tylko okazją do przeżycia emocjonalnego dramatu, ale także do refleksji nad rodzicielskimi wyzwaniami w nowoczesnym świecie.

Projekcja filmu "Miało Cię tu nie być" stanowi doskonałą okazję do zrozumienia złożoności relacji rodzinnych oraz do spojrzenia na trudności, z jakimi borykają się rodzice i ich dorastające dzieci. Zaproszenie do kin w ramach cyklu Kultura Dostępna to także szansa na dostęp do kultury w przystępnej cenie.

źródlo: bialystokonline.pl